İNGİLİZCE seviyeni öğren

Teste başla!
GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu
BAŞLAYACAK EĞİTİMLER 24 ŞUBAT 2023 ALMANCA A1 (BAŞLANGIÇ)31 OCAK 2023 İNGİLİZCE A1 (BAŞLANGIÇ)

Gaziantep Almanca Kursu

BİLGİ AL

Gaziantep Genel Almanca Kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Standart eğitimin yanı sıra, hızlandırılmış modül seçenekleriyle de eğitim veriyoruz. Sınav çalışmaları ve diğer etkinliklerimiz için Goethe Institut ve ÖSD yayınlarını kullanıyoruz.

Almanca kursu eğitimleri, diğer bütün dil eğitimlerimizde olduğu gibi konuşma ağırlıklı bir altyapıyla verilir. Öğrencinin temel düzeyde gramer bilgisiyle beraber ilk ders saatinden itibaren konuşması teşvik edilir.

%100
Sertifika
Garantili
Eğitimler

BAŞVUR

Almanca Kursu (A1-A2)

Almanca eğitiminin ilk kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Almanya Aile Birleşimi programıyla Almanya’ya gitmek isteyenler ve dil eğitimine Almanya’da devam etmek isteyenler için A1 seviyesi yeterlidir.

Almanca Kursu  (B1-B2)

Orta seviye Almanca kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde Almancayı konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir. Almanya’da çalışmak veya yüksek lisans yapmak isteyenler için B2 seviyesi yeterlidir.

Almanca Kursu (C1-C2)

İleri düzey Almanca kursu eğitimi sonunda artık Almancaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Almanca metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Almanca dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Gaziantep GaziDil Almanca Kursu Programı

BİLGİ AL

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Almanca kursu eğitimleriyle GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Eğitim sonunda yapılan seviye atlama sınavlarından başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz tekrar şansı veriyoruz.

Go to Top