İNGİLİZCE seviyeni öğren

Teste başla!
GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu
BAŞLAYACAK EĞİTİMLER 24 ŞUBAT 2023 ALMANCA A1 (BAŞLANGIÇ)31 OCAK 2023 İNGİLİZCE A1 (BAŞLANGIÇ)

Gaziantep IELTS Kursu

BİLGİ AL

GaziDil’de IELTS kursu programlarını alanında uzman IELTS eğitimi veren eğitmenlerden alırsınız. Kurumumuzda verilen IELTS kursu müfredatımız ve sınava yönelik hazırlanan özgün programımızla öğrencilerimize verdiğimiz sözlerin arkasında durarak başarıyı garanti ediyoruz. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde her öğrencinin hedeflediği puana ulaşması için bir yol haritası oluşturuyoruz.

IELTS eğitimi süresince öğrencilerimiz, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır, sınav süresini en iyi şekilde değerlendirebilmek adına IELTS soruları ve çözümleri hakkında bilgi sahibi olur ve  sınav stratejilerini öğrenir. Ayrıca kurumumuzda yapılan IELTS denemeleri sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki artışı gözlemleme şansı bulur.

 

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

Testi Çöz

IELTS Kursu Programı

BİLGİ AL

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Örneğin göçmenlik başvurusu için baraj 6 puan ve üzeri yeterli olurken; özellikle akademik kariyer hedefleyen kursiyerlerimiz için bu baraj genellikle 6.5 puan ve üzeri olmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

IELTS, tüm ülkelerde uygulanan ve en çok tercih edilen dil sınavlarından biridir. IELTS dünya çapında, aralarında devlet, akademi ve istihdam kurumlarının da yer aldığı 9 binden fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

Eğitim saatleri eğitimi alacak kişinin ve eğitmenlerin uygunluk durumuna göre yüz yüze görüşülerek düzenlenir. B2 seviyesi altında genel İngilizce bilgisi olan kursiyerler, B2 düzeyinde genel İngilizce eğitimini tamamladıktan sonra eğitimlere başlar. Hedeflenen skor göz önünde bulundurularak alınması gereken ders saati hesaplanır.

Go to Top