GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu

İngiltere Aile Birleşimi A1 Kursu

BİLGİ AL

İngilizce A1 Aile Birleşimi sınavları İngiltere’ye Aile Birleşimi yoluyla gitmek isteyen vatandaşlarımıza yöneliktir. Kurumumuz İngiltere Aile Birleşimi Sınavları için yetkili sınav merkezidir.

Resmi sınav merkezleri ve sınav türleri hakkında bilgi almak için bu linkten inceleme yapabilirsiniz.

İngilizce A1 Aile Birleşimi kursları her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz. 20 gün, 1 ay ve 2 aylık programlarımızla öğrencilerimizi sınava hazırlıyoruz.

GaziDil olarak, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama imkanı sunuyoruz.

%100
İngilizce
A1
Sertifka
Garantisi!

BAŞVUR

PSI A1

Bu sınav, Birleşik Krallık Vizesi ve Göçmenlik başvurusunda gerekli olan konuşma ve dinleme becerilerinin Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesinde (CEFR) A1 seviyesinde olduğunu belgelemek isteyen ailelere yöneliktir. Bu sınav bazı vize kategorileri de dahil olmak üzere özellikle “Aile Birleşimi” vizesi almak isteyenler için uygundur. Sınav, (Speaking & Listening) Konuşma ve Dinleme bölümlerinden oluşur. PSI A1 sınavında, adaylar geçmiş kabul edilmek için her iki bölümden de geçmiş olmalıdır.

PSI B1

Bu sınav, Birleşik Krallık Vizesi ve Göçmenlik başvurusunda gerekli olan konuşma ve dinleme becerilerinin Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesinde (CEFR) B1 seviyesinde olduğunu belgeleyerek vatandaşlık ve yerleşim vizesi almak isteyenlere yöneliktir. Sınav, (Speaking & Listening) Konuşma ve Dinleme bölümlerinden oluşur. PSI B1 sınavında, adaylar geçmiş kabul edilmek için her iki bölümden de geçmiş olmalıdır.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

Testi Çöz

PSI A1 SINAVI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

BİLGİ AL

PSI sınavı A1 içinde olan tüm konulardaki ölçümler basit düzeyde iletişim kurma testleri için “Kişisel deneyimler, aile ve arkadaşlar, alışveriş, iş sağlık, hobi ve alışkanlıklar, kullanım, eğitim, konaklama, konaklama, hava gibi temalar, günlük kullanım, eğitim, konaklama, gibi temalar içerikli. Sınav sınavı Examiner ve 2 aday bulunur. Sınava girme:

Konuşma bölümünde, sınava girmeden önce kendinizi sorgulamak için soru sorarsınız. Her adaya bir konu anlatılır ve konu dahilinde diğer adaya soru sorması anlatılır.

Dinleme adaylarına 2 kısa ses kaydı dinlet ve bunlardan daha kapsamlı cevaplar vermeleri öğretmek, Sınavın son bölümünde ise aday önce dinlemiş olacağı düşünülecek bir konu hakkında konuşmaları yapılacak. Tüm sınav en çok 18 dakika sürer. Sınavda başarılı olunması durumunda 2 yıl olan belgeyi almaya hak kazanacak.

PSI B1 uygulamasında olan tüm olaylardan etkilenen kişilerle iletişim kurma, Okullar için, “İşler Plan, Seyahat, geçmiş olacak, Sağlık ve Vücut Bakımı, Çevre konularıyla, Yiyecek-Yerlemeler, Okullar, Eğitimler, Hayaller Plan, Seyahat, Konaklama, Sağlık ve Vücut Bakımı, Çevre oluşturma, Yiyecek-İçecek temaları . Sınav sınavı Examiner ve 2 aday bulunur. Sınava girme:

Konuşma bölümünde, sınava girmeden önce kendinizi sorgulamak için soru sorarsınız. Examiner, onun bir adaya birer konu verir ve dahilinde dahil olduğuna dair soru sormasını sorar. Sınava katılan kişi, 1,5 saatliğine katılabilecek bir konuşma yapmak üzere, eğitim amaçlı 3 soru ve eğitim amaçlı adaya öğrenmek zorundadır.

Dinleme adaylarına 2 kısa ses kaydı dinlet ve bunlardan daha kapsamlı cevaplar vermeleri öğretmek, Sınavın son bölümünde ise aday önce dinlemiş olacağı düşünülecek bir konu hakkında konuşmaları yapılacak.

Tüm sınav en çok 22 dakika sürer. Sınavda başarılı olması, aday 2 yıl olan belgeyi almaya hak kazanın.

Go to Top