İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri

İngiltere Aile Birleşimi A1 Kursu

İngilizce A1 Aile Birleşimi sınavları İngiltere’ye Aile Birleşimi yoluyla gitmek isteyen vatandaşlarımıza yöneliktir. Kurumumuz İngiltere Aile Birleşimi Sınavları için yetkili sınav merkezidir.

Resmi sınav merkezleri ve sınav türleri hakkında bilgi almak için bu linkten inceleme yapabilirsiniz.

İngilizce A1 Aile Birleşimi kursları her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz. 20 gün, 1 ay ve 2 aylık programlarımızla öğrencilerimizi sınava hazırlıyoruz.

GaziDil olarak, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama imkanı sunuyoruz.

%100
İngilizce
A1
Sertifka
Garantisi!

PSI A1

Bu sınav, Birleşik Krallık Vizesi ve Göçmenlik başvurusunda gerekli olan konuşma ve dinleme becerilerinin Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesinde (CEFR) A1 seviyesinde olduğunu belgelemek isteyen ailelere yöneliktir. Bu sınav bazı vize kategorileri de dahil olmak üzere özellikle “Aile Birleşimi” vizesi almak isteyenler için uygundur. Sınav, (Speaking & Listening) Konuşma ve Dinleme bölümlerinden oluşur. PSI A1 sınavında, adaylar geçmiş kabul edilmek için her iki bölümden de geçmiş olmalıdır.

PSI B1

Bu sınav, Birleşik Krallık Vizesi ve Göçmenlik başvurusunda gerekli olan konuşma ve dinleme becerilerinin Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesinde (CEFR) B1 seviyesinde olduğunu belgeleyerek vatandaşlık ve yerleşim vizesi almak isteyenlere yöneliktir. Sınav, (Speaking & Listening) Konuşma ve Dinleme bölümlerinden oluşur. PSI B1 sınavında, adaylar geçmiş kabul edilmek için her iki bölümden de geçmiş olmalıdır.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

IELTS Life Skills A1 sınavı kapsamında olan konular genellikle öğrencinin basit düzeyde iletişim kurma becerilerini test etmeye yönelik “Kişisel detaylar ve tecrübeler, aile ve arkadaşlar, alışveriş, iş, sağlık, hobi ve alışkanlıklar, günlük aktiviteler, eğitim, ulaşım, konaklama, hava gibi temaları içermektedir. Sınav salonunda Examiner ve 2 aday bulunur. Sınav süresince:

Konuşma (Speaking) bölümünde, Examiner önce adaylara kişisel bilgilerini almak için sorular sorar. Her bir adaya birer konu verilir ve konu dâhilinde diğer adaya sorular sorması istenir.

Dinleme (Listening) bölümünde ise, adaylara 2 kısa ses kaydı dinletilir ve ardından bazı sorulara cevap vermeleri istenir, Sınavın son bölümünde ise adaylardan daha önce dinlemiş oldukları konuya ilişkin verilecek bir konu hakkında kendi aralarında konuşmaları istenir. Tüm sınav en çok 18 dakika sürer. Sınavda başarılı olunması halinde aday 2 yıl geçerli olan belgeyi almaya hak kazanır.

IELTS Life Skills B1 sınavı kapsamında olan konular genellikle öğrencinin etkin iletişim kurma becerilerini test etmeye yönelik “İş, Okul, Tecrübeler, Geçmiş aktiviteler, Eğitim, Hayaller, Planlar, Seyahat, Konaklama, Sağlık ve Vücut Bakımı, Çevre, Yiyecek-İçecek gibi temaları içermektedir. Sınav salonunda Examiner ve 2 aday bulunur. Sınav süresince:

Konuşma (Speaking) bölümünde, Examiner önce adaylara kişisel bilgilerini almak için sorular sorar. Examiner, her bir adaya birer konu verir ve konu dâhilinde diğer adaya sorular sormasını ister. Examiner her adaya birer konu vererek 1,5 dakika süresince verilen konuda konuşmasını ister, konuşma esnasında diğer öğrenci 3 soru hazırlamak ve konuşma bittiğinde diğer adaya sormak zorundadır.

Dinleme (Listening) bölümünde ise, adaylara 2 kısa ses kaydı dinletilir ve ardından bazı sorulara cevap vermeleri istenir, Sınavın son bölümünde ise adaylardan daha önce dinlemiş oldukları konuya ilişkin verilecek bir konu hakkında kendi aralarında konuşmaları istenir.

Tüm sınav en çok 22 dakika sürer. Sınavda başarılı olunması halinde, aday 2 yıl geçerli olan belgeyi almaya hak kazanır.

SIK SORULAN SORULAR

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Go to Top