İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri

A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu

Almanya konsolosluğu;  Goethe Institute ve ÖSD merkezleri tarafından yapılan sınavlardan başarılı olan adayların dil yeterliliklerini kabul etmektedir. GaziDil olarak öğrencilerimizi iki kurumun da yapmış olduğu sınavlara hazırlıyoruz. Almanca A1 Aile Birleşimi sınavlarından %100 kazandırma garantisiyle eğitim veriyoruz. A1 Almanca Aile Birleşimi kursuna katılan öğrenci, sınavdan başarısız olması durumunda eğitimi tekrar etme hakkına sahiptir.

Ortalama her hafta yeni bir kurs açıyoruz. Bu yüzden zaman yönünden bir probleminiz varsa endişelenmenize gerek yok.

Kurslarımız kişinin zaman durumu ve eğitim seviyesine göre 20 gün, 1 ay ve 2 aylık programlar şeklindedir. Ayrıca, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama hizmeti sunuyoruz.

%100

Almanca

A1

Sertifka

Garantisi

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz. Kursiyerlerimize A1 düzeyinde Almancayı en verimli şekilde öğretiyoruz. Kurs sonunda alacağınız A1 sertifikasının yanı sıra, basit cümleler kurduğunuzu görecek, karşınızdakini tanımak için basit sorular sorabilecek ve sorulan sorulara cevap veriyor olacaksınız. Almanca Dil eğitiminin ilk seviyesi olan bu kurda, Almancanın sanıldığı kadar zor bir dil olmadığını göreceksiniz.

Eğitmenlerimiz sizleri Almanca konuşmaya teşvik ederek konuşma konusunda özgüven kazandıracak; bu sayede sınavda başarılı olacaksınız. Ayrıca Almanya’da kalıcı oturum iznine başvuru yapabilmeniz için Alman Hükümeti A2 düzeyinde Almanca sertifikası talep ediyor.. GaziDil, A1 sertifikasını almaları için öğrencilerini hazırlamanın yanı sıra daha ileri düzeyde eğitim vererek; öğrencilerinin Almanya’dan veya Türkiye’den alabilecekleri A2 sertifikasında başarı oranlarını arttırmaktır.

GaziDil olarak, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama imkanı sunuyoruz. Almanya Aile Birleşimi hakkında merak edilenler köşemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS

Almanya Aile Birleşimi Evrak Listesi

 • Almanca dilinde eksiksiz doldurulmuş ve başvuru sahibi tarafından imzalanmış iki adet başvuru formu. ( GaziDil tarafından ücretsiz doldurulmaktadır.)
 • 2 adet pasaport fotokopisi
 • 2 adet biometrik fotoğraf
 • Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği. (Formül B, Nüfus müdürlüğünden alabilirsiniz.)
 • Tam Tekmil Vukuatlı Toplu Nüfus Kayıt Örneği. (Nüfus müdürlüğünden alabilirsiniz.)
 • 17 yaşında evlilik yapanlar için; anne ve babanın yazılı muvafakatı ile Almanca tercümesi
 • 16 yaşında evlilik yapanlarda, çiftin evlenebileceğine dair Mahkeme kararı ve Almanca tercümesi
 • Eşlerin daha önce gerçekleştirmiş olduğu evlilikleri var ise, en son evliliğe dair kesinleşme şehri ile gerekçeli boşanma kararı ve Almanya’ dan ve Türkiye’ den alınmış Tanıma Tenfiz Kararı’nın aslı ve Almanca tercümeleri
 • Almanya’ da yaşayan eşin ikamet belgesi (Meldebescheinigung )
 • Almanya’ da yaşayan eş Alman vatandaşı ise; pasaport ve kimlik fotokopisi, eş doğuştan Alman vatandaşı ise Alman Doğum belgesi
 • Almanya’ da yaşayan eş yabancı uyruklu ise, pasaport fotokopisi ve oturma izni fotokopisi, Almanca A1 Sertifikası
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Kimlik fotokopisi

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Go to Top