İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri

Gaziantep Turkish Course (Türkçe Kursu)

General Turkish Course (Türkçe Kursu) trainings consist of A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 levels. In addition to standard training, we provide services with accelerated module options. We also provide a flexible schedule in the Turkish Course for our students. This schedule is arranged based on the availability of the instructor and the student.

Turkish Instructor

Turkish Course (A1-A2)

In the first level of Turkish, you are given a very simple and beginner level education that you can use in daily life. At the end of the training, our beginner students are able to introduce themselves and answer simple questions.

Turkish Course  (B1-B2)

Our students, who receive intermediate level Turkish education, begin to speak Turkish properly; They understand the basic requirements of the language and can make simple conversations on everyday topics. At the end of the training, it is aimed that you become able to explain events, present your ideas and express yourself. Being able to communicate by understanding the essence of concrete and abstract issues is one of the qualities you will gain at the end of this course.

Turkish Course (C1-C2)

At the end of the advanced level of Turkish education, it is aimed that you have full command of Turkish. By understanding long Turkish texts, you can express yourself fluently in your social, professional and academic life. At the end of the Turkish language course, appropriate training programs are implemented so that you can summarize the events coming from written and oral sources and synthesize and present them with your own ideas.

Turkish Course Program

Trial Lesson

Minimum Number of Student

Flexible Lesson Hours

Considering the levels of the students, we prepare a program suitable for each student’s goal with our expert instructors. GaziDil aims to lighten your burden and instill the motivation you need. Our programs are prepared according to the level of each student. In this context, we guarantee your success by doing group work or one-on-one studies after determining your level.

Turkish course(Türkçe Kursu) trainings are organized by determining the appropriate hours of the instructor and the student after the Turkish knowledge of the student is determined. The most appropriate program is created according to the level the student wants to reach at the end of his/her language education and the time he/she will spend for the language education.

SIK SORULAN SORULAR

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Testimonials

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Go to Top