İngilizce Kursu2023-12-22T15:17:22+03:00
  • ingilizce kursu, gaziantep ingilizce kursu, ingilizce dil kursları, gaziantep ingilizce dil kursları, ingilizce kursu fiyatları, ingilizce dil kursu fiyatları, gaziantep ingilizce dil kursu fiyatları, ingilizce dil eğitimi

Gaziantep İngilizce Kursu

GaziDil Gaziantep İngilizce kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Genel İngilizce Kursu eğitiminde Oxford Yayınları’nı referans alıyoruz. Ayrıca çeşitli materyallerle bunu destekliyoruz. Her seviye dil eğitimlerini ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilen eğitmenlerle veriyoruz.

İngilizce kurslarımız her seviyede maksimum 10 – 12 öğrenciden oluşan grup eğitimleriyle verilir. İngilizce kursu eğitimlerinin sonunda yapılan kur geçme sınavlarından başarılı olamayan öğrenci % 90 devam koşulunu sağlaması durumunda aynı eğitimden ücretsiz faydalanabilir.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

İngilizce Kursu (A1-A2)

İngilizce dil eğitimin ilk iki kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. A1 ve A2 Seviye kurlarını alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Günlük hayatta bir seviyeye kadar sıkıntı yaşamayacak derecede iletişim kurma kabiliyeti kazanırlar.

İngilizce Kursu  (B1-B2)

Orta seviye İngilizce kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde İngilizceyi konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

İngilizce Kursu (C1-C2)

İleri düzey İngilizce kursu eğitimi sonunda artık İngilizceye tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun İngilizce metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. İngilizce dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

MEB Onaylı Sertifika

Dil eğitimlerinin sonunda talep etmen durumunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika al.

”Yabancı Kalmayın”

Esnek Saatler

Grup eğitimine kaydolan ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde eğitimlere katıl.

”Yabancı Kalmayın”

Tekrar Hakkı

Kur atlama sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz tekrar et.

”Yabancı Kalmayın”

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

”Yabancı Kalmayın”

İngilizce Kursu Programı

GaziDil İngilizce kursu eğitimlerimiz her ay 2 kez açılan grup eğitimleriyle verilir. Eğitimlere kayıt yaptıran ilk öğrenci eğitimin gün ve saatlerini belirler. İngilizce kursu eğitimleri bütün seviyelerde yabancı veya yurt dışı tecrübesi bulunan Türk eğitmenler tarafından verilir. Eğitimler her dil eğitimimizde olduğu gibi konuşma ağırlıklı bir altyapıyla verilir. Her seviye eğitimde ücretsiz deneme eğitimi şansı vardır. Eğitimden yararlanmak için bizi arayarak randevu alabilir veya form göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Go to Top