GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu

Gaziantep İngilizce Kursu

BİLGİ AL

GaziDil Gaziantep İngilizce kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Genel İngilizce Kursu eğitiminde Oxford Yayınları’nı referans alıyoruz. Ayrıca çeşitli materyallerle bunu destekliyoruz. Her seviye dil eğitimlerini ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilen eğitmenlerle veriyoruz.

İngilizce kurslarımız her seviyede maksimum 10 öğrenciden oluşan grup eğitimleriyle verilir. Her seviye İngilizce kursu eğitimlerinin sonunda yapılan kur geçme sınavlarından başarılı olamayan öğrenci % 90 devam koşulunu sağlaması durumunda aynı eğitimden ücretsiz faydalanabilir.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

Testi Çöz

İngilizce Kursu (A1-A2)

İngilizce dil eğitimin ilk iki kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. A1 ve A2 Seviye kurlarını alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Günlük hayatta bir seviyeye kadar sıkıntı yaşamayacak derecede iletişim kurma kabiliyeti kazanırlar.

İngilizce Kursu  (B1-B2)

Orta seviye İngilizce kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde İngilizceyi konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

İngilizce Kursu (C1-C2)

İleri düzey İngilizce kursu eğitimi sonunda artık İngilizceye tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun İngilizce metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. İngilizce dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Kursu Programı

BİLGİ AL

GaziDil İngilizce kursu eğitimlerimiz her ay 2 kez açılan grup eğitimleriyle verilir. Eğitimlere kayıt yaptıran ilk öğrenci eğitimin gün ve saatlerini belirler. İngilizce kursu eğitimleri bütün seviyelerde yabancı veya yurt dışı tecrübesi bulunan Türk eğitmenler tarafından verilir. Eğitimler her dil eğitimimizde olduğu gibi konuşma ağırlıklı bir altyapıyla verilir. Her seviye eğitimde ücretsiz deneme eğitimi şansı vardır. Eğitimden yararlanmak için bizi arayarak randevu alabilir veya form göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Go to Top