İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri

Gaziantep İngilizce Kursu

GaziDil Gaziantep İngilizce kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Genel İngilizce Kursu eğitiminde Oxford Yayınları’nı referans alıyoruz. Ayrıca çeşitli materyallerle bunu destekliyoruz. Her seviye dil eğitimlerini ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilen eğitmenlerle veriyoruz.

İngilizce kurslarımız her seviyede maksimum 6 öğrenciden oluşan grup eğitimleriyle verilir. Her seviye İngilizce kursu eğitimlerinin sonunda yapılan kur geçme sınavlarından başarılı olamayan öğrenci % 90 devam koşulunu sağlaması durumunda aynı eğitimden ücretsiz faydalanabilir.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

İngilizce Kursu (A1-A2)

İngilizce dil eğitimin ilk iki kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. A1 ve A2 Seviye kurlarını alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Günlük hayatta bir seviyeye kadar sıkıntı yaşamayacak derecede iletişim kurma kabiliyeti kazanırlar.

İngilizce Kursu  (B1-B2)

Orta seviye İngilizce kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde İngilizceyi konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

İngilizce Kursu (C1-C2)

İleri düzey İngilizce kursu eğitimi sonunda artık İngilizceye tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun İngilizce metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. İngilizce dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eği ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Kursu Programı

GaziDil İngilizce kursu eğitimlerimiz her ay 2 kez açılan grup eğitimleriyle verilir. Eğitimlere kayıt yaptıran ilk öğrenci eğitimin gün ve saatlerini belirler. İngilizce kursu eğitimleri bütün seviyelerde yabancı veya yurt dışı tecrübesi bulunan Türk eğitmenler tarafından verilir. Eğitimler her dil eğitimimizde olduğu gibi konuşma ağırlıklı bir altyapıyla verilir. Her seviye eğitimde ücretsiz deneme eğitimi şansı vardır. Eğitimden yararlanmak için bizi arayarak randevu alabilir veya form göndererek başvuru yapabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Go to Top