İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri

ONLINE EĞİTİM

ÖĞRENCİ GİRİŞİ

Kursiyeriniz değilim, eğitimlere katılabilir miyim?

Eğitimlerimiz sadece kursiyerlerimize yöneliktir. Eğitim için kaydınızı aldıktan sonra sizinle paylaşacağımız şifre ile online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Salgın tehlikesinin sona ermesinden sonra aynı eğitimi ekstra ücret ödemeden kursumuzda baştan alabilir veya kaldığınız yerden eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Hangi Dillerde Online Eğitim Veriyorsunuz?

Sürecin bu aşamasında İngilizce ve Almanca dillerinde online eğitimlerimiz mevcut. Ayrıca Aile Birleşimi sertifika sınavlarına yönelik de online eğitimlerimiz devam ediyor.

Online eğitimlerin sınıf eğitimleri kadar faydalı olacağını düşünmüyorum. Sizce de öyle değil mi?

Bir noktaya kadar haklısınız. Ancak bu süreçte zamanınızı boşuna geçirmemek adına bu eğitimlerin çok faydalı olacağınına eminiz. Kaldı ki dil eğitimi için eğitimin yoğunluğu çok önemli bir etken. Ayrıca süreç sonrasında seviyeniz istediğiniz düzeyde değilse aynı eğitimi sınıf ortamında ücretsiz tekrar edebileceksiniz.

Derslerin gün ve saati ne olacak?

Derslerimizin gün ve saatleri standart programınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Ayrıca bu sayfada eğitimlere dair güncel bir takvim hazırlayacağız. İngilizce ve Almanca eğitimleri için ders gün ve saatlerini her grup özelinde buradan takip edebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS
Görüşünü Bildir

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

İletişim Formu
Go to Top