İNGİLİZCE seviyeni öğren

Teste başla!
GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu
BAŞLAYACAK EĞİTİMLER 24 ŞUBAT 2023 ALMANCA A1 (BAŞLANGIÇ)31 OCAK 2023 İNGİLİZCE A1 (BAŞLANGIÇ)

ONLINE EĞİTİM

ÖĞRENCİ GİRİŞİ

Kursiyeriniz değilim, eğitimlere katılabilir miyim?

Eğitimlerimiz sadece kursiyerlerimize yöneliktir. Eğitim için kaydınızı aldıktan sonra sizinle paylaşacağımız şifre ile online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Salgın tehlikesinin sona ermesinden sonra aynı eğitimi ekstra ücret ödemeden kursumuzda baştan alabilir veya kaldığınız yerden eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Hangi Dillerde Online Eğitim Veriyorsunuz?

Sürecin bu aşamasında İngilizce ve Almanca dillerinde online eğitimlerimiz mevcut. Ayrıca Aile Birleşimi sertifika sınavlarına yönelik de online eğitimlerimiz devam ediyor.

Online eğitimlerin sınıf eğitimleri kadar faydalı olacağını düşünmüyorum. Sizce de öyle değil mi?

Bir noktaya kadar haklısınız. Ancak bu süreçte zamanınızı boşuna geçirmemek adına bu eğitimlerin çok faydalı olacağınına eminiz. Kaldı ki dil eğitimi için eğitimin yoğunluğu çok önemli bir etken. Ayrıca süreç sonrasında seviyeniz istediğiniz düzeyde değilse aynı eğitimi sınıf ortamında ücretsiz tekrar edebileceksiniz.

Derslerin gün ve saati ne olacak?

Derslerimizin gün ve saatleri standart programınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Ayrıca bu sayfada eğitimlere dair güncel bir takvim hazırlayacağız. İngilizce ve Almanca eğitimleri için ders gün ve saatlerini her grup özelinde buradan takip edebilirsiniz.

GaziDil Yabancı Diller Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resmi bir kurumdur. Talep etmeniz durumunda eğitim sonunda MEB onaylı sertifika alabilirsiniz.

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 10 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun kalabalık olması eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden yararlanıyoruz.

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Go to Top