İNGİLİZCE seviyeni öğren

Teste başla!
GaziDil Yabancı Diller Kursu
İLETİŞİM
Telefon Et
İletişim Formu
BAŞLAYACAK EĞİTİMLER 24 ŞUBAT 2023 ALMANCA A1 (BAŞLANGIÇ)31 OCAK 2023 İNGİLİZCE A1 (BAŞLANGIÇ)

Gaziantep AÖF – DİL Kursu

BİLGİ AL

AÖF Dil Kursu ve AÖL Dil kursuyla Açık Öğretim Fakültesi ve Açık Öğretim Lisesi’nde öğrenim gören adaylarımız için yoğunlaştırılmış ve normal program olmak üzere kurslarımız mevcuttur. AÖF Dil Kursu programıyla gönem uzatma kaygısını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz yoğunlaştırılmış programımızla kısa sürede başarıyı hedefleyen adaylarımıza yol gösteriyoruz. Adaylarımızın eksikliklerini GaziDil olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde değerlendiriyor, kendilerine özel çalışma programıyla başarıyı garanti ediyoruz.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

Testi Çöz

AÖF DİL HAZIRLIK PROGRAMI

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz konuşma kulüpleriyle öğrenmiş olduklarınızı pratiğe dökme şansı bulacaksınız. Bu sayede öğrendiklerinizi uygulama şansı bulacaksınız. Yabancı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerimiz özellikle konuşma konusunda zorluk yaşayan kursiyerlerimiz için çok faydalı olmaktadır.

Go to Top