AÖF Dil Kursu2023-01-28T18:21:14+03:00

Gaziantep AÖF – DİL Kursu

AÖF Dil Kursu ve AÖL Dil kursuyla Açık Öğretim Fakültesi ve Açık Öğretim Lisesi’nde öğrenim gören adaylarımız için yoğunlaştırılmış ve normal program olmak üzere kurslarımız mevcuttur. AÖF Dil Kursu programıyla gönem uzatma kaygısını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz yoğunlaştırılmış programımızla kısa sürede başarıyı hedefleyen adaylarımıza yol gösteriyoruz. Adaylarımızın eksikliklerini GaziDil olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde değerlendiriyor, kendilerine özel çalışma programıyla başarıyı garanti ediyoruz.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

MEB Onaylı Sertifika

Dil eğitimlerinin sonunda talep etmen durumunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika al.

”Yabancı Kalmayın”

Esnek Saatler

Grup eğitimine kaydolan ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde eğitimlere katıl.

”Yabancı Kalmayın”

Tekrar Hakkı

Kur atlama sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz tekrar et.

”Yabancı Kalmayın”

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

”Yabancı Kalmayın”

İngilizce Seviyeni Öğren, En Uygun Programı Hazırlayalım!

AÖF DİL HAZIRLIK PROGRAMI

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz konuşma kulüpleriyle öğrenmiş olduklarınızı pratiğe dökme şansı bulacaksınız. Bu sayede öğrendiklerinizi uygulama şansı bulacaksınız. Yabancı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerimiz özellikle konuşma konusunda zorluk yaşayan kursiyerlerimiz için çok faydalı olmaktadır.

Go to Top