Yaz İngilizce Kursu2023-01-28T18:51:57+03:00

Yaz Dönemi İngilizce Kursu 

Yaz dönemi İngilizce Kursu programımızda, çocuklarınızın yaz dönemini en verimli şekilde geçirmesi amaçlanmaktadır. Uzun tatil döneminde gelecekleri için en önemli yatırımın yeni bir dil öğrenmek olduğunu bilen GaziDil bu kurs programıyla geleceği siz büyükleri olan ailelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Çocuklar erken yaşta konuşma ve dinleme üzerine bir eğitim aldıklarında, ilerde çok güzel bir İngilizceye sahip olabiliyorlar. 2 ay içinde çocuğunuzdaki değişimi fark edeceksiniz. Kursa devam halinde bir yıl içerisinde çocuğunuzun İngilizce konuşmasını görmek sizi çok mutlu edecek. Doğal konuşma yeteneğini hızla geliştireceğiz.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

MEB Onaylı Sertifika

Dil eğitimlerinin sonunda talep etmen durumunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika al.

”Yabancı Kalmayın”

Esnek Saatler

Grup eğitimine kaydolan ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde eğitimlere katıl.

”Yabancı Kalmayın”

Tekrar Hakkı

Kur atlama sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eğitimi ücretsiz tekrar et.

”Yabancı Kalmayın”

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

”Yabancı Kalmayın”

Yaz Dönemi İngilizce Kurs Programı

Çocuğunuza sıkılmadan, eğlenerek ve severek geleceği bir ortam sunuyoruz. Öğretmenlerimiz, konularında uzmanlaşmış, konuşmaya özendirici eğitmenlerdir. Bu sayede yeni bir dil öğrenmenin zorluğunu çocuklarınıza hissettirmeden onları eğitmeyi ve bu dönemi en verimli şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz.

Yaz Dönemi İngilizce Kursu programıyla, çocuk gruplarımıza özel olarak hazırlanmış Yaz İngilizce Kursu program içeriğimiz; canlandırma, hikaye kitabı okuma, şarkı söyleme, oyun aktiviteleri, grammer eğitimi şeklinde ilerler.

Eğitimlerimiz Türkçe ve İngilizce bilen yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu sayede ders süresince anlatım İngilizce olarak devam ederken, konuyu kavramanın zor olduğu yerlerde Türkçe devam edilebilmektedir. Ayrıca yabancı bir eğitmen çocuklar için daha ilgi çekici olduğu için öğrenmeye olan eğilimin de bu yönde arttığını söyleyebiliriz.

Go to Top