Korece Kursu2023-05-09T21:16:41+03:00

KORECE KURSU

Bu program öğrencilere, basit düzeyde ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Korecede bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir.

Konu Başlıkları: Günlük yaşam, ben ve yakın çevrem, insanların görünüşleri ve tanımlamalar, zaman ve mekan, sosyal hayat gibi temalarda 4 temel dil becerisini (okuma, yazma, dinleme, konuşma)  kazandırmak.

Programın Kazanımları: Korece dil öğreniminin başlangıç seviyesini içeren program, bu dilin öğrenimi için bir temel niteliği taşımaktadır.

Korece Kurs Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

İspanyolca programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.
Formu Doldur

Neden GaziDil Yabancı Diller Kursu?

Eğitim yönetimini, eğitimcilere bırakan bir kurumuz. Alanında uzman eğitmenlerimizin yardımıyla geleneksel eğitimin yönteminin getirmiş olduğu mekanik bir eğitim yerine, dilin mantığını öğreten ve yorum gücünüzü artıran bir eğitim sistemi ile engelleri aşacağımıza inanıyoruz. Sizlerle bire bir ilgilenerek, sınav analizleri ile gelişiminizi sürekli takip ediyor, gerekli müdahalelerle aksaklıkları anında gideriyoruz. Zamanın önemini bildiğimizden, bizimle tek seferde son kez hazırlanmanızı sağlıyor, hayallerinizin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyoruz.

 

Kurs İçeriğimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!


Formu Doldur

Go to Top