Çince Kursu2023-08-18T21:45:50+03:00
  • çince kursu, gaziantep çince kursu, çince dil kursları, gaziantep çince dil kursları, çince kursu fiyatları, çince dil kursu fiyatları, çince çince dil kursu fiyatları, çince dil eğitimi

Gaziantep Çince Kursu

Gaziantep GaziDil Çince Kursu eğitimlerimiz her öğrencinin dil öğrenmek için ayırdığı zaman, eğitim seviyesi, dil öğrenme becerisi gibi etmenler göz önünde bulundurularak uzman eğitmenlerimizle beraber öğrenciye özel programlarla hazırlanır. Çince kursu eğitimlerini ana dili Çince olan ve Türkçe bilen eğitmenler verir.

Çince kursu eğitimleri, diğer bütün dil eğitimlerimizde olduğu gibi konuşma ağırlıklı bir altyapıyla verilir. Öğrenci temel düzeyde gramer bilgisiyle beraber ilk ders saatinden itibaren konuşması teşvik edilir.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

Çince Kursu Programı

Çince kursu ilk kurunda kursiyelerimize günlük hayatta iletişim kurabilecekleri düzeyde iletişim kabiliyeti katmayı amaçlıyoruz. Çince’nin latin alfabesinden farklı bir alfabeyle yazılması ilk aşamada biraz zorlayıcı olsa da, zamanla bunun korkulduğu düzeyde bir zorluk yaşatmayacağını görmüş olacaksınız. İlk kurda, alfabeyi tanıdıktan sonra, günlük hayatta küçük diyaloglar gerçekleştirebilecek duruma geleceksiniz. Devam eden kurlarda daha kompleks cümleler kurarak kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Çince kursu eğitimleri öğrencinin varsa Çince bilgisi belirlendikten sonra eğitmenin ve öğrencinin uygun olduğu saatler belirlenerek düzenlenir. Öğrencinin dil eğitimi sonunda ulaşmak istediği seviyeye ve dil eğitimi için ayırdığı zamana göre en uygun program oluşturulur.

Go to Top