Farsça Kursu2023-08-18T22:05:19+03:00
  • çince kursu, gaziantep çince kursu, çince dil kursları, gaziantep çince dil kursları, çince kursu fiyatları, çince dil kursu fiyatları, çince çince dil kursu fiyatları, çince dil eğitimi

Gaziantep Farsça Kursu

Farsça çok geniş bir coğrafyada asırlardan beri konuşulan önemli bir dil olma özelliğini korumaktadır. Günümüzde İran, Afganistan ve Tacikistan’ın resmi dili olmakla beraber Hindistan ve Pakistan başta olmak üzere yaklaşık 180 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir. CIA World Factbook’a göre İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan’da yaklaşık 100 milyon insanın anadilidir. Ayrıca son yıllarda İran ve Afganistan ile olan siyasi ve ekonomik ilişkilerin artması, İran’ın sınır komşumuz oluşu da Farsçaya olan talebi artırmaktadır.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Farsça kursu eğitimlerini ana dili Farsça olan ve Türkçe bilen eğitmenler verir.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eği ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Go to Top